Kariera

Kolejowe Zakłady Automatyki S.A.

Polska firma Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. specjalizująca się w projektowaniu, montażu i uruchamianiu urządzeń i systemów sterowania ruchem kolejowym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent projektanta/młodszy specjalista

śląskie śląskie

Czytaj Więcej...

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pod nadzorem projektanta części prac projektowych we wszystkich stadiach opracowania
  • Uczestnictwo w opracowaniu rysunków na mapach sytuacyjnych z uwzględnieniem uzbrojenia terenu i ewidencji gruntów
  • Uczestnictwo w opracowaniu schematów w zakresie branży srk i telekomunikacyjnej
  • Uczestnictwo w wykonywaniu obliczeń projektowych
  •  Edytowanie rysunków i schematów oraz generowanie wydruków włącznie z opracowaniami wielkoformatowymi
  • Udział w szkoleniach oraz rozwój wiedzy i umiejętności w zakresie branżowym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomość programu AutoCad lub pokrewnych programów branżowych
  •  Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  •  Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Pakiet socjalny np. karta multisport
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

List motywacyjny oraz CV proszę kierować na adres mailowy kadry@kzasa.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć oświadczenie: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Monter/instalator sieci teletechnicznych

Zakres obowiązków:

  • Układanie kabli w trasach i kanałach kablowych
  •  Montaż instalacji kablowych w obiektach kolejowych
  • Wdmuchiwanie kabli światłowodowych w rurach HDPE
  • Montaż przełącznic światłowodowych i muf światłowodowych
  • Rozszycia kabli miedzianych i muf na kablach miedzianych
  • Spawanie włókien światłowodowych
  • Krosowanie linii na przełącznicy i w szafach telekomunikacyjnych
  • Wykonywanie pomiarów optycznych i elektrycznych przy użyciu dedykowanych mierników

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie/zawodowe techniczne
  • wiedza w zakresie podłączania sieci światłowodowych i miedzianych, sieci LAN, radiołączności, monitoringów, alarmów
  • doświadczenie przy budowach kanalizacji telekomunikacyjnych, zabudowach kabli optycznych, obsługa mierników optycznych, spawaniu światłowodów
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i posługiwania się nimi
  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E
  • uprawnienia SEP (warunek niekonieczny)
  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość branży kolejowej będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • karta Multisport

List motywacyjny oraz CV proszę kierować na adres mailowy: iwona.manek-pucka@kzasa.pl

Nasze
certyfikaty
Zobacz wszystkie
Dlaczego
kza?

Oferujemy swoje usługi w zakresie prac projektowych, robót budowlano-montażowych, systemów sterowania ruchem kolejowym i produkcji przemysłowej.

Czytaj więcej

Gdzie jesteśmy